EA Sports UFC Android Spor Oyunu apk indir

EA Sports UFC Android Spor Oyunu apk indir

EA Sports UFC Android Spor Oyunu apk indir
android spor oyunu indir,ea sports ufc oyun indir, android box oyunu indir,android games download

Android spor oyunu arıyorsanız bu konudaki oyunu yani EA Sports UFC apk ve obb dosyasını indirip deneyebilirsiniz arkadaşlar oyun görselleri de aşağıda yer almaktadır... kurulumuna geçelim fazla lafı uzatmadan..

OYUN KURULUM

1- Aşağıdaki linklerden apk dosyasını indiriyoruz.
2- Obb dosyasını da indiriyoruz.
3- Dosyaları zipten cıkartıyoruz.
4- Telefonumuza atıp apk dosyasını kuruyoruz.
5- Apk'yı acmadan "com.ea.game.easportsufc_row" klasörünü kopyalıyoruz.
6- "sdcard/Android/Obb" klasörü içine yapıştırıyoruz.
7- Ardından oyuna girip oynayabiliriz..
8- İyi eğlenceler.. kepsizadam sundu!


Mobil cihazlar için EA SPORTS ™ UFC® ile Octagon® adım! En sevdiğiniz UFC savaşçıları toplamak rekabetçi savaşta aşağı atmak ve UFC gerçek dünyaya bağlı canlı etkinliklerle oynayarak oyun ödülleri kazanın.

Bu uygulama, uygulama içi satın alma olanağı sunar. Cihazınızın ayarlarını kullanarak uygulama içi satın alma devre dışı bırakabilir.

FIGHT FEEL
EA SPORTS UFC önce hiç olmadığı gibi parmaklarınızın MMA yoğunluğunu getiriyor. HD kalitesinde görseller, sezgisel dokunmatik kontroller ve aksiyon dolu oyun acemi ve usta dövüş hayranları için eşsiz bir mücadele deneyimi yaratmak.

SİZİN nihai Fighter TREN
Dört bölümden 70 üzerinde savaşçıları seçin ve üstüne yolculuk başlar. Georges St-Pierre Superman yumruk bir Cain Velasquez parçalama itibaren her atlet özel hareketleri özel bir takım sahiptir. Yeni rakipler kilidini nöbetleri kazanmak para kazanmak ve yeteneklerini yukarı düzeyde - UFC mirasını bina tüm süre. Kariyerinizde yoluyla Savaşı ve eğitime yatırım yeteneklerin havai fişek izlemek için.

ÖZEL ÖDÜLLER KAZANIN, CANLI OLAYLAR OYNA
oyun Canlı Olaylar yoluyla UFC en büyük gerçek dünya nöbetleri bazı oynayın. Yaklaşan UFC olaylar için mücadele kartları oynamak ve özel oyun ödülleri kazanın. daha oynamak, daha fazla ödül kazanmak! afiş üstüne Yükselişi ve ödeme büyümelerini izliyorum.

Zafer için yol MÜCADELE
saflarını tırmanmaya ve yol boyunca çarpıcı, güreş, ve gönderme becerilerini bilemek. oynayabilirsiniz ne kadar hiçbir hayatları ya da limitleri ile, her zaman köşede başka bir kavga var. Eğer yorucu Main Event matchups UFC simgeleri hakim için bölümün en iyi ve kazanın oyun ödülleri karşı yığını nasıl bakın. UFC zafer için savaş şimdi başlıyor.

Octagon girin ve mücadele hissediyorum!

Önemli Tüketici Bilgi. Bu uygulama: (şebeke ücretleri geçerli olabilir) kalıcı bir internet bağlantısı gerektirir. EA Gizlilik ve Çerez Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi kabul gerektirir.
. oyun reklam içerir. 13 üzerinde bir kitleye yönelik internet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir.

ekran görüntüleri
resim2
resim3
resim4
resim5


dosya bilgileri

Dosya Türü: APK
OS: Android 2.3.3 ve üzeri
Dosya Barındırılan Site: play.google.com

EA Sports UFC v1.9.3608000 APK download

ea sports ufc apk indir,android spor oyunu indir,download games android


download linkleriYorum yapmayı unutmayın! :)
Yardım veya destek lazımsa ilgili konuya yorum atın, gerekli destek sağlanacaktır.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar