Google Chrome Eski Sürüm indir ( Tüm Eski Sürümler ) 2018

Google Chrome Eski Sürüm indir ( Tüm Eski Sürümler ) 2017

google chrome eski sürüm indir kepsizadam
Hemen hemen hepimizin sevdiği ve en çok tercih edilen tarayıcılardan olan google chrome eski sürümünü indirmeyi anlatacağım konuma hoşgeldiniz arkadaşlar

     Google chrome kullanıcıları bir süre sonra tarayıcım yavaşladı donmaya başladı gibi şikayetler etmeye başlıyorlar çoğunun problemi geçmisi temizlememeleri ve aşırı biriken önbellekdir (cache) bir diğer problem ise reklam eklentileri ve chrome'nin kendini güncellemesi ile gelen sistemsel ağırlık fazla donanım kullanımıdır, neyse böyle sözlerle kafa ağrıtmayalım . :) 

OLDVERSION sitesi benimde kullandıgım bir site olup Chromenin tüm eski sürümlerini edinebileceğiniz bir sitedir XP kullanıcıları CHROME kullanamıyorum diye üzülmesinler OLDVERSİON'dan eski bir chrome sürümünü indirip kurabilir ve rahatlıkla kullanabilir..Not: Bilginiz yoksa yorum yaparak yardım isteyebilirsiniz, her ihtimale karşı sorumluluk sizindir. 
Yorum yapmayı unutmayın! :)
Yardım veya destek lazımsa ilgili konuya yorum atın, gerekli destek sağlanacaktır.

Yorum Gönder

10 Yorumlar

 1. mac kullanıcısıyım os x 10.6 güncelmeme yaptım chrome açılmadı çünkü desteklemiyor eski sürüm arıyor indiriyorum ama bilgisayara setup alt yapısıyla değil textedit formatıyla iniyor yani beyaz a4 kağıdı ikonuyla ve yükleme yapamıyorum ne yapabilirim sizce..

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. nerden indireceğiz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. oldversion sitesine girip istediğiniz sürümü indirebilirsiniz. siteye gidiş için gerekli link konuda verilmiş olup bc.vc sitesinden 5 sn bekleyip reklamı geç butonuna tıklayarak oldversion sitesine ulaşabilirsiniz.

   Sil
 4. Teşşekür ederim

  YanıtlaSil
 5. e inmiyokiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))

  YanıtlaSil

Lütfen yorum yaparken şu kurallara dikkat ediniz:
Küfürlü, siyasi ya da huzur bozucu yorumlar yapmamaya,
Reklam, spam gibi yorumlar yapmamaya,
Yorumlarınız Admin onayından sonra yayınlanacaktır.