Equalizer & Bass Booster Pro v1.4.6 APK indir Android

Equalizer & Bass Booster Pro v1.4.6 APK indir Android

resim1


Kepsizadamdan selamlar bass ve ses ayarı yapabileceğiniz bir uygulama daha geldii 
yalnız ücretlidir dikkat edin arkadaslar :) 8.99 ücreti var denemek isteyen olabilir diye ekledim konularda google play linklerinde ücretli mi degil mi bakıp öyle yükleyin..


Yazılı Anlatım

Android cihazınızın ses efektini yükselten ve bas yükselticisini ve sanal 3B çevresel ses kalitesini artıran, ilk gerçek global ekolayzır. Android cihazınızın benzersiz şekilde iyi ses çıkarmasını sağlar.


Ekolayzır ile bas yükseltici, ses artırma kaydırma blokundan, bas yükselticiden, sanal 3B çevresel sesten, 5 bantlı ekolayzırdan v.s. oluşur. Kulaklık kullanarak, daha iyi ses efektleri elde edersiniz.Ürün özellikleri: * Beş bantlı ekolayzır * Bas geliştirme efekti * 3B Sanal çevresel ses efekti * 10 ön ayarlı ekolayzır * Medya ses kontrolü * 4 fantastik frekans spektrumu efekti * 4 hızlı masaüstü aracıPiyasadaki tüm popüler müzik ve video oynatıcıları ile uyumludur. Basit kurulum ve kullanım:1. Müzik ve ses efektleri: * Müzik çalmak için müzik çaları açın. * Ekolayzır ve bas yükseltici uygulamayı açın ve sonra ses ile frekansı ayarlayın. * En iyi ses efektlerinin keyfine varmak için kulaklığınızı takın. * Uygulamayı kapatmak için, durum çubuğunda uygulama kapatma düğmesini basılı tutun.2. Video efektleri: Video oynatıcısını açın ve videoyu başlatın. * Müzik ve ses efekti ayarlaması gibi, sesi ve frekansı ayarlayın; arka planda çalışmasına izin verin. * Artık olağanüstü video ve ses efektlerinin keyfine varabilirsiniz.ekran görüntüsü
resim2
resim3
resim4
resim5


Equalizer & Bass Booster Pro v1.4.6 APK indir Android


indirme Linkleri


Yorum yapmayı unutmayın! :)
Yardım veya destek lazımsa ilgili konuya yorum atın, gerekli destek sağlanacaktır.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar