Minecraft: Pocket Edition v1.16.220.02 APK indir TEKLİNK İNDİR

Minecraft: Pocket Edition v1.16.220.02 APK indir TEKLİNK İNDİR

Minecraft: Pocket Edition v1.16.210.05 APK indir tek link
android oyun indir,minecraft pocket edition indir, minecraft indir, minecraft apk indir

Android android olalı böyle oyun ve böyle oyuncu görmemiştir nedendir bilinmez minecraft bir hayat felsefesi gibi 7-den 70e herkes oynuyor :) oyunu denemek isterseniz aşağıdaki linklerden indirip deneyebilirsiniz  sizlerde android oyun program uygulama vb yazılımlarınızı paylaşmamızı isterseniz bize gönderebilirsiniz. kepsizadam android program ve oyuncunuz olarak sizler için hizmet vermeye android'in nimetlerini paylaşmaya devam edecek..

ANDROID MINECRAFT APK DOWNLOAD 

Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh yapın. Mobil cihazlar veya Windows 10'da ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın.

OYUNUNUZU GENİŞLETİN:
Market - Marketteki en yeni topluluk eserlerini keşfedin! Sevdiğiniz oluşturucuların eşsiz harita, dış görünüş ve doku paketlerini alın.

Eğik çizgi komutları - Oyunda ince ayarlar yapın: Hediyeler verebilir, yaratıkları çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Eklentiler - Ücretsiz Eklentilerle deneyiminizi daha da kişiselleştirin! Teknolojiye eğilimliyseniz, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veri temelli davranışları değiştirebilirsiniz.

ÇOK OYUNCULU
Realms - Sizin için barındırdığımız kendi özel sunucunuz Realms üzerinde, platformlar arasında dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde 10 arkadaşa kadar birlikte oynayın. Uygulama içinde ücretisz 30 günlük denemeden yararlanın.

Çok oyunculu - Ücretsiz bir çevrimiçi Xbox Live hesabı ile 4 arkadaşa kadar birlikte oynayın.
Sunucular - Ücretsiz, büyük, çok oyunculu sunuculara katılın ve binlerce oyuncu ile birlikte oynayın! Topluluğun yönetimindeki dev dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin.


ekran görüntüleri

resim 1

resim 2

resim 3


dosya bilgileri

Dosya Türü: APK
OS: 2.1 ve üzeri
Dosya Barındırılan Site: play.google.com

        MODLU APK ÖZELLİKLERİ       
Unlocked premium skins
Unlocked premium textures

Minecraft: Pocket Edition v1.16.220.02 APK


download linkleri

KAYNAK: ht tps: //apk maniafull. c om/2020/02/12/minecraft-apk/
Yorum yapmayı unutmayın! :)
Yardım veya destek lazımsa ilgili konuya yorum atın, gerekli destek sağlanacaktır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar