Automatic Call Recorder Pro v6.07.01 APK Arama Kaydedici indir

Automatic Call Recorder Pro v6.07.01 APK Arama Kaydedici indirAutomatic Call Recorder Pro v6.07.01 APK Arama Kaydedici indir

Android arama kayıt edici program arıyorsanız Automatic call recorder free uygulamasını deneyebilirsiniz bu uygulama pro sürümüdür. free de kayıt edip etmediğine baktıktan sonra pro yu satın alabilirsiniz.


ÖNEMLİ: Cihazının arama kaydını desteklediğinden emin olmak için lütfen önce ücretsiz sürümü dene.
İstediğiniz telefon aramasını kaydedin ve hangi aramayı saklayacağınızı seçin. Kaydedilecek aramaları ve göz ardı edilecek aramaları belirleyebilirsiniz. Kaydı dinleyebilir, notlar ekleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Google Drive™ ve Dropbox ile entegrasyon, aramaların ayrıca bulutta saklanmasına ve eşleştirilmesine olanak tanır.
Google Drive entegrasyonu Android 3.0 ve üstünde çalışır.
Arama kaydının belli bazı telefonlarda çalışmadığını ya da düşük kalite ile sonuçlanabileceğini lütfen unutmayın. Bu yüzden uygulamayı satın almadan önce ücretsiz sürümünü denemenizi tavsiye ediyoruz.
Herhangi bir kaydetme sorunu ile karşılaşırsanız, farklı bir ses kaynağından ya da otomatik açık hoparlör modunda kaydetmeyi deneyin.
Kaydedilen aramalar Gelen kutunuzda saklanır. Kaydedilen aramaların saklanacağı klasörün yerini SD kart olarak da değiştirebilirsiniz. Gelen kutusunun boyutunu ayarlayabilirsiniz. Saklanmış aramaların sayısı sadece cihazınızın hafızası ile sınırlıdır.
Konuşmanın önemli olduğuna karar verirseniz, onu kaydedin ve Saklanmış Aramalar klasöründe muhafaza edin. Önemli değilse, yeni aramalar gelen kutusunu doldurduğunda eski kayıtlar otomatik olarak silinecektir.
Aramadan sonra üzerinde çeşitli seçeneklerle hemen belirecek bir Arama Özeti Menüsünü etkinleştirebilirsiniz.
Kayıtları kişilere, telefon numaralarına ya da notlara göre arayabilirsiniz.

ekran görüntüleri
resim2
resim3
resim4


dosya bilgileri

Dosya Türü: APK
OS:  Android2.1 ve üzeri
Dosya Barındırılan Site: play.google.com

Automatic Call Recorder Pro v6.07.01 APK indir android


download linkleriYorum yapmayı unutmayın! :)
Yardım veya destek lazımsa ilgili konuya yorum atın, gerekli destek sağlanacaktır.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar