eFootball PES 2020 Android apk indir Spor Oyunu

eFootball PES 2020 Android apk indir Spor Oyunu

eFootball PES 2020 Android apk indir Spor Oyunu

android ortamında da olsa futboldan vazgeçmem diyenlere!!
ben yeniyim denemek istiyorum belki devam ederim diye düşünenlere!!
kısacası herkesime android spor oyun kategorimizde PES 2020 apk yerini almıştır.

eFootball'un Online Mobil Maç Oynama Keyfini Tecrübe Edin
PES ekibi için eFootball PES 2020 mobil güncellemesi, hayranlarımıza gelmiş geçmiş en sürükleyici ve rekabetçi futbol simülasyonunu sağlama amacımızı gerçekleştirme yolunda çok büyük bir adım anlamına geliyor.
Bizim için PES'in temel konsepti, sadece gerçek zamanlı olarak gerçek kişilere karşı oynandığında tecrübe edilebilecek yürek hoplatan bir heyecanla tarif edilebilecek bir şey. Bu fikir, e-spor ve futbol arasında eşi benzeri görülmemiş bir füzyonu sembolize eden yeni ürünümüz eFootball'da vücut buluyor. Buna uygun şekilde PES 2020, serinin dünyanın dört bir tarafındaki hayranlara birbirleriyle mücadele etmenin eğlenceli ve yaratıcı yollarını sağlama çabalarını hem yerel hem de online çok oyunculu modda ikiye katlayacak.

■ Konsolda Futbol Heyecanı Artık Cebinizde
Şimdiye kadarki en gerçekçi mobil futbol deneyimini size sunmak için eFootball PES 2020 ile birlikte E3 2019'da "En İyi Spor Oyunu" ödülünü kazanan, büyük övgü toplayan konsol oyununun aynısını alıp özünü saflaştırdık. Usta İspanyol orta saha oyuncusu Andrés Iniesta ile birlikte çalışarak geliştirilen yeni "İncelikli Top Sürme" tekniği sayesinde topu yepyeni bir soluk getiren bir yaratıcılıkla kontrol edin. Topu yakalamadaki ve top kontrolündeki diğer iyileştirmeler de her oyuncunun sahadaki hareketleri arasındaki küçük farklardan en iyi şekilde faydalanmanıza imkan sağlayacak. Ayrıca yeni eklediğimiz "İlham" sistemi, belli oyuncuların yakındaki takım arkadaşlarının davranış tarzını etkilemesine imkan sağlıyor. Tüm bunlar bir araya geldiğinde oyuncu bireyselliğine vurgu yapan, doğru durumlar için doğru oyuncuları seçmenin öneminin daha fazla olduğu ve takım dizilişinizi kusursuzlaştırabileceğiniz bir deneyim ortaya çıkarıyor.

■ Yeni Büyük Avrupa Kulüplerinin Lisansları
PES 2020'de resmi PES Partnerleri olarak yer verdiğimiz üst düzey Avrupa Kulüpleri listesini uzattık. FC Barcelona'ya ek olarak Manchester United, FC Bayern München ve Juventus kulüplerini eklediğimizi açıklamaktan büyük gurur duyarız, üstelik sondaki kulüp bu yıl sadece PES'e özel.
Ayrıca İtalya'nın Serie A TIM ve Serie BKT ligleri gibi resmi ligler de dahil olmak üzere çeşitli kulüp takımlarının ve milli takımların lisanslarını ekledik. Artık uluslararası süper yıldızlardan oluşan takımınızı kurmak için çok daha fazla seçeneğiniz var.

■ Gerçek Zamanlı Online Maçlar
İster aynı koltukta bir arkadaşınızla yerel maçın tadını çıkarın, isterseniz bir arkadaşınızı online kaydederek İnternet üzerinden birlikte oynayın. "eFootball"da dünyanın dört bir tarafından kullanıcılara karşı oynayabilir, sınırlı süreli çekişmeli etkinliklere girebilir ve yoğun bir e-spor deneyiminin tadını en iyi şekilde çıkarabilirsiniz.

■ Daha Fazla Efsane
Maradona, Batistuta ve Kahn gibi tüm zamanların en sevilen isimleri ve Beckham, Zico ve Totti gibbi özel efsanelere ek olarak efsaneler kadrosuna bir dizi yeni efsanenin daha katılması planlanıyor.

[Sistem Gereksinimleri]
Bu uygulama, online bir oyundur. Lütfen oyunu güçlü bir internet bağlantısıyla oynayın.

ekran görüntüleri
resim2
resim3
resim4
resim5


dosya bilgileri

Dosya Türü: APK
OS: Requires : Android 5.0 ve üzeri
Dosya Barındırılan Site: play.google.com

eFootball PES 2020 v4.1.0 APK


download linkleriYorum yapmayı unutmayın! :)
Yardım veya destek lazımsa ilgili konuya yorum atın, gerekli destek sağlanacaktır.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar