Call of Duty Android Savaş Oyunu apk indir

Call of Duty Android Savaş Oyunu apk indir

Call of Duty Android Savaş Oyunu apk indir
Call of Duty Mobile v1.0.3 android apk indir,cod apk indir,cod mobile indir,android aksiyon oyunu indir,android savaş oyunu indir,android oyun indirme sitesi,kepsizadam

Arkadaşlar merhaba bomba gibi bir konu ile sizlerleyim. Call Of Duty COD android apk ve obb dosyasını sizler için paylaşıyorum. Türkiyede oynanabilir degil ön kayıt olarak görünüyor fakat siz benim verdiğim linklerden indirip vpn ile ülke değişmiş gibi göstererek oynayabileceksiniz android aksiyon oyunu android call of duty apk arıyanlara ilaç burdaaa


OYUN KURULUM ANLATIMI

1- Aşağıdaki linklerden apk ve obb dosyasını indirin.
2- ikisinide zip'den cıkartın.
3- Apk dosyasını kurun ama oyunu acmayın.
4- "com.activision.callofduty.shooter" klasörünü kopyalayın.
5- "sdcard/android/obb" klasörüne yapıştırın.
6- "Proton VPN.apk" uygulamasını kurun.
7- Uygulamayı açın ve ülkeyi Australia olarak değiştirin.
8- Şimdi herşey tamam! 
9- Oyuna girin ve keyfini çıkartın.. kepsizadam sundu!


"Activision'ın merakla beklenen Call of Duty®: Mobile oyununda dünyanın en iyisi olmaya çalışırken klasikleşmiş çok oyunculu haritalarda ve hayranların favorisi olan modlarda savaşın!
KLASİKLEŞMİŞ CALL OF DUTY OYUN MODLARINI OYNAYIN
Call of Duty®: Mobile'ın temeli, adrenalin dolu kafa kafaya çok oyuncu moduna dayanmaktadır. Call of Duty®: Mobile'da Call of Duty®: Black Ops ve orijinal Modern Warfare® serisinin de aralarında bulunduğu Call of Duty® ürünlerinden klasik haritaların ve modların bir kısmını oynayacaksınız. Çok oyuncu modu, daha sadece başlangıç. Önümüzdeki aylarda, benzersiz bir Call of Duty® Battle Royale deneyimi dahil ek oyun modlarına dair güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin. 
BENZERSİZ EKİPMANINIZI ÖZELLEŞTİRİN
Call of Duty®: Mobile oynarken Call of Duty® evreninden kazanabileceğiniz klasikleşmiş karakterler, silahlar, kıyafetler, skor serileri ve ekipman parçalarını kullanarak donanımınızı özelleştirebileceksiniz. 
REKABETÇİ DERECELİ OYUN VE KLANLAR
Yeteneklerinizi kullanarak rekabetçi Dereceli Modda zirveye tırmanın ya da arkadaşlarınızla oynarken Klanınızla oyun içi ödüller kazanın.
MOBİL İÇİN GELİŞTİRİLDİ VE OPTİMİZE EDİLDİ
En iyi tarafı ne mi? Call of Duty: Mobile'ı oynamak tamamen ücretsiz! Call of Duty® birinci şahıs nişancı oyunu deneyimi, üstün grafiklerle ve oyun hayranlarının çok sevdiği oyun tarzıyla birlikte mobile geliyor. 


ekran görüntüleri
resim2
resim3
resim4
resim5


dosya bilgileri

Dosya Türü: APK
OS: Android 4.3 ve üzeri
Dosya Barındırılan Site: play.google.com

Call of Duty: Mobile v1.0.3 APK download


Call of Duty Android apk oyun indir


download linkleri
Yorum yapmayı unutmayın! :)
Yardım veya destek lazımsa ilgili konuya yorum atın, gerekli destek sağlanacaktır.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar