Star Wars™: Galaxy of Heroes v0.3.130076 APK indir

Star Wars™: Galaxy of Heroes v0.3.130076 APK indir

Star Wars™: Galaxy of Heroes v0.3.130076 APK indir


Kepsizadamdan selamlarrr rol ve aksiyon macera oyunu arıyanlar dogru yerdeler star wars androidciler içinde oyun yazmıs:D konularımı paylasırsanız ve yorum yaparsanız cok mutlu olurum ha birde youtube kanalıma abone olan herkese tesekkürler. :) “Galaxy of Heroes görsel olarak çok çarpıcı. İnsanı gaza getiren Star Wars™ müziğini de eklersek, bu serinin tutkunları için kaçmaz diyebiliriz.” – USA Today

"Son zamanlarda mobil cihazlarda çıkmış en iyi Star Wars™ oyunu." – Gamezebo

En sevdiğin karanlık ve aydınlık taraf kahramanlarıyla galaksinin efendisi olmak için efsane yerlerde savaşarak Star Wars™ rüyanı yaşa. Star Wars™: The Force Awakens, Rogue One™: A Star Wars™ Story ve Star Wars™: The Last Jedi™ dahil her dönemin karakterlerini kullanarak hayalindeki mangayı oluşturup özelleştir. Epik tur tabanlı savaşlara katılarak, dev boss'ların karşısına çıkarak ve karakterlerinle ilerleyerek oyununu bir üst seviyeye çıkar!

EN İYİ TİMİ KUR
Asi liderleri mi? İmparatorluk birlikleri mi? Star Wars™ evreninden kahramanlar ve diğer karakterler arasından seçim yaparak çok güçlü aydınlık ve karanlık taraf timleri oluştur. Birbiriyle uyumlu yeteneklere sahip karakterler seçip stratejik hamleler yaparak yenilmez mangalar oluştur!

GALAKSİNİN EFENDİSİ OL
Uzaklardaki bir kantinde rakiplerini yenip zirveye çıkarak galaktik holo oyunlarında fırtına gibi es. Daha güçlü saldırılar yapmak ve daha da fazla kazanmak için kahramanlarının yeteneklerini geliştir. Ardından, Manga Kantini Savaşları, PvP Manga Arenası ve Manga Turnuvalarında diğer oyuncularla savaşarak adını duyur.

GÜÇLÜ ŞAMPİYONLARLA OYNA
Galaktik savaşta karakterlerine en iyi donanımları kullandırarak verdikleri hasarı artır ve zeki taktikler geliştir. Luke Skywalker'ın Tam İsabetini, Jedi Şövalyesi Anakin'in Acımasız Saldırısı ve diğer komuta hareketlerini uygulayarak eğlenceli yetenekleri açıp timini yenilmez hale getir.

DESTANSI GEMİ SAVAŞLARINA KATIL
Efsane yıldız gemilerini ve devasa Ana Gemileri toplayarak savaş filonu oluştur. Yepyeni hedeflere saldırarak, uzayda çatışarak ve Filo Arenası'nda mücadele ederek kendini kanıtla. Karakterler için yalnızca Gemi savaşlarından ödül olarak elde edilebilen özel geliştirme malzemelerini topla. Her Geminin kendisine özel güçler kazandıran mürettebatı var. Güçlü karakterleri bir araya getirerek en iyi filoyu oluştur!

BİRLİKLERDE ZİRVEYE ÇIK
Özelleştirilebilir bir Birlik oluşturarak arkadaşlarınla Akınlar düzenleyip Rancor ve AAT Tank gibi güçlü boss'lara karşı savaş. Loncanla her üyenin karakter ve gemi koleksiyonunu kullanacağı Bölge Çatışmalarına katılıp giderek gelişen savaş alanında iş birliği yap. Bölge Savaşı'nda bölgeleri fethetmek ve global liderlik tablolarında zirveye çıkmak için diğer Loncalarla karşılaşarak üstünlüğünü belli et.

Hizmet Şartları: http://terms.ea.com

Gizlilik ve Çerez Politikası: http://privacy.ea.com

Oyun SKLA'sı: http://tos.ea.com/legalapp/mobileeula/US/en/OTHER/

Yardım ve sorularınız için http://help.ea.com/en/star-wars-galaxy-heroes/star-wars-galaxy-heroes/ adresini ziyaret edin.

EA, www.ea.com/1/service-updates adresinde bildirimde bulunduktan 30 gün sonra online özellikleri kaldırabilir.
resim2
resim3
resim4
resim5


Dosya Bilgileri (File info)

Dosya Türü: APK
OS: Requires :Android 4.1 and up
Dosya Barındırılan Site: play.google.com

Star Wars™: Galaxy of Heroes v0.3.130076 [MOD] APK

download linkleri


Yorum yapmayı unutmayın! :)
Yardım veya destek lazımsa ilgili konuya yorum atın, gerekli destek sağlanacaktır.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar