Shadow Fight 3 v1.2.6673 APK indir Android Oyun

Shadow Fight 3 v1.2.6673 APK indir Android Oyun

resim1


Android oyunseverler için son sürat devam ediyoruz rol oyunu olarak bilenen bir oyundur kendi tarzını yaratırsın :) rol to play kepsizadamdan saygılar..

Kepsizadam android oyun indir,android oyun shadow fight konusundasınız

KENDİ DÖVÜŞ TARZINI YARAT 

Shadow Fight 3 arasından seçebileceğin 3 özel dövüş stili sunar. Yeni hamleler, ek yetenekler, silahlar, ekipmanlar topla ve onları SENİN istediğin şekilde birleştir. Hızlı ve zarif, güçlü ve yıkıcı, esrarengiz ve ölümcül ol. Senin ayrı oynama tekniğini ve kişiliğini yansıtacak bir karakter geliştir. 

TEKNOLOJİNİN UÇ NOKTASINDA 

Shadow Fight 3 dövüş türünü apayrı bir teknolojik seviyeye taşıyor. Renkli grafikler, akıcı animasyonlar, gerçekçi fizik ve etkiler, daha önce hiç görmediğin kadar canlı ve hareketli bir dünya resmi çiziyor! 

DERİN VE SÜRÜKLEYİCİ HİKAYE 

Shadow Fight 3 hikaye tabanlı bir oyundur. Kendini, tam ortasında senin olduğun büyük bir savaşın eşiğinde olan tehlikeli bir dünyada bulacaksın. Üç güçlü grup bu toprakları parçalıyor ve birbirlerine karşı komplo kuruyorlar. Hangi tarafı seçeceksin? Sen karar ver! 

EKİPMAN KOLEKSİYONUNU YÖNET. 

Shadow Fight 3'te çok miktarda silah ve zırh bulunur. Eğer savaş eşyalarından oluşan nadir bir koleksiyon hayalini kurduysan, işte tam vakti! Gölgeler dünyası, en maceralar için harika ödüllere sahiptir! Efsanefi ekipmanları topla, onları birleştir ve yükselt, yeni ölümcül hamleler ve ek yeteneklerle kullan. Düşmanınla tarzla dövüş! Sınır yalnızca hayal gücün. 

Kısaca Shadow Fight 3: 

- Akıcı animasyonlar ve gerçek gibi fizik 
- Harika GÖLGE-tabanlı dövüş mekanikleri 
- Toplayacak çok sayıda ekipman ve silah 
- Harika görseller 
- Üç özel grup ve dövüş stili 
- Yüzlerce ek yetenekler ve süper hamleler 
- Karakter yaratma 
- Çeşitli dövüş modları

ekran görüntüsü
resim2
resim3
resim4
resim5


Shadow Fight 3 v1.2.6673 APK indir Android Oyun


indirme Linkleri


Yorum yapmayı unutmayın! :)
Yardım veya destek lazımsa ilgili konuya yorum atın, gerekli destek sağlanacaktır.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar