WinRAR indir Kur Download and install 5.31 TR

WinRAR İndir Kur Download and Install 5.31 TR

Winrarı bilmeyen arkadaşlarım var mı diye düşünüyorum :) 
Winrar bilindiği gibi popüler bir sıkıştırma programıdır,hem 32 bit hem 64 bit desteklidir tüm windows sürümlerini destekler.

Winrar ile dosyalarınızı sıkıştırabilir, aynı zamanda veri depolamanızda daha az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz.

Format sonrası kurulması gerekenler arasındadır diye düşünüyorum (Kendi fikrim).

Bir bakışta WinRAR

  • WinRAR içinde entegre olmuş birçok fonksiyon ile arşivlerinizi organize etmeye yarayan güçlü bir sıkıştırma programidir.
  • Sıkıştırma söz konusu ise, WinRAR sizi kalabalığın başına geçirir. Sürekli olarak daha küçük arşivler üreten WinRAR rakiplerinden daha hızlı sıkıştırır. Böylece depolama alanından, taşıma maliyetinden ve değerli çalışma zamanınızdan tasarruf edersiniz.
  • WinRAR tüm popüler sıkıştırma formatlarını destekler (RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z and 7-Zip).
  • WinRAR multimedya dosyaları için de idealdir. WinRAR bu tür dosyaları otomatik olarak tanır ve en iyi sıkıştırma metodunu seçer. Özel sıkıştırma algoritması multimedya dosyalarını, yürütülebilir dosyaları ve nesne kütüphanelerini özellikle iyi sıkıştırır.
  • WinRAR arşivleri parçalara ayırmanıza olanak sağlar, böylece bu parçaları ayrı ayrı birçok diske kaydedebilirsiniz.
  • WinRAR internet üzerinden dosya göndermek için de idealdir. 256 bit parola şifreleme ve tasdik edilmiş imza teknolojisi ile WinRAR size dosya gönderirken aradiğiniz huzuru verecektir
  • WinRAR bir shareware´dır, yani programı yakından inceleme şansına sahipsiniz. WinRAR´ı kullanmak ilk 40 gün tamamen ücretsizdir.
  • WinRAR lisansı tüm dil ve işletim sistemleri için mevcuttur. Birden çok lisans satın almışsanız, bunları kişisel ihtiyaclarınızı karşılayacak şekilde değişik versiyonlar halinde kullanmanız bile mümkündür.

Yukarıdaki tanıtım yazısı win-rar ın kendi sitesinden alıntılanmıştır.

Videolu Anlatım


Yorum yapmayı unutmayın! :)
Yardım veya destek lazımsa ilgili konuya yorum atın, gerekli destek sağlanacaktır.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar